Dovolte, abych se představil:

Ve stručnosti vyučený programátor sálových počítačů a vystudovaný ekonom, kterého bavilo, baví a doufám bude bavit psaní. K hříchům mládí patří asi padesátka fejetonů pro vysílání brněnského rozhlasu a jedna dramatizace sci-fi povídky. Na jedné z životních křižovatek přišlo definitivní zběhnutí k ekonomii, a to až na úroveň manažerských postů v bankovnictví a průmyslu.

Posledního (zatím) rozhodnutí odejít ze stálého pracovního poměru na volnou nohu stále ještě nelituji. Sdílení znalostí a zkušeností při poradenství ve věci financování projektů mi přineslo a přináší mnoho uspokojení, ale bohužel také zklamání. To mě na prahu důchodu přivedlo zpět ke psaní, i když jsem toto pole nikdy nenechal zcela ladem. Příležitostné publikování článků zaměřených na ekonomiku a finance mi poskytlo útočiště před každodenní rutinou.

Psaní představuje nekonečný výběh pro mou představivost. Vždy mě těší, když mohu světu představit výrobek, službu či společnost ve světle reflektorů slov a podporovat tak jejich cestu úspěchu.